22 listopada 2019

Czemu taka cena? W szkole X jest taniej

Nie jesteśmy najtańsi. Szanujemy swoich instruktorów i godziwie ich wynagradzamy.

Może szkoła „X” lubi pracować za darmo, a ich pracownicy narzekać, że mało zarabiają? My nie.

Może ta szkoła na czymś oszczędza? My nie.

Może ta szkoła zmusza swoich instruktorów do namawiania kursantów, żeby wykupowali dodatkowe godziny? My nie.

Może ta szkoła oszczędza na swoich instruktorach nie inwestując w ich szkolenia? My nie.

Może ta szkoła walczy o każdego kursanta ceną, bo nie świadczy usług na najwyższym poziomie? My nie.

Zapytaj w tańszej szkole o ofertę i porównaj ją z naszą (patrz zakładka „O nas„, „Cennik” i „Dlaczego wybrać nas?” )

Kurs prawa jazdy jest inwestycją w siebie, tak jak kurs hiszpańskiego, pływania, tańca itp. Zrób go w dobrej szkole!